praca w Centrum

specjalista/specjalistka ds. mediów społecznościowych

obowiązki

  • współprowadzenie komunikacji organicznej w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok)
  • współprowadzenie działań nieorganicznych poprzez płatne kampanie
  • tworzenie i planowanie treści w formie zdjęć, grafik oraz wideo
  • pisanie kreatywnych tekstów
  • prowadzenie systematycznej komunikacji powiązanej z kalendarzem działań marketingowych
  • współtworzenie strategii marketingowej
  • analiza wyników prowadzonych działań

dodatkowe, okazjonalne zadania:

  • planowanie newslettera w narzędziu Freshmail
  • kontakt z mediami
  • publikacja treści na stronie internetowej Centrum

wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w kreowaniu treści oraz prowadzeniu mediów społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem Instagrama, Facebooka i TikToka
  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe, ew. Canvy
  • znajomość narzędzi umożliwiających edycję i montaż filmów
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • odważne i kreatywne myślenie
  • wysoka samodyscyplina i zorganizowanie
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

oferujemy

  • stabilną pracę na pełen etat w formie hybrydowej (biuro w Warszawie)
  • wynagrodzenie w wysokości 7 000 zł brutto
  • dużą autonomię oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwość dodatkowej nauki na szkoleniach zewnętrznych
  • wsparcie reszty zespołu
  • ubezpieczenie medyczne
  • naukę języków obcych

dokumenty

Zgłoszenia (list motywacyjny i CV oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji) należy przesyłać na adres poczty elektronicznej kontakt@mieroszewski.pl z informacją w temacie „specjalista/specjalistka ds. mediów społecznościowych” do 10 lutego 2023 r. Odpowiemy na wybrane oferty. Poprzez przesłanie za pomocą poczty elektronicznej aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacji na stanowisko „specjalista/specjalistka ds. mediów społecznościowych”.

O Centrum Mieroszewskiego

Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego jest instytucją publiczną, powołaną z mocy ustawy, nadzorowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nasza misja skierowana jest do Polaków i do narodu ukraińskiego, gruzińskiego, mołdawskiego oraz tej części społeczeństwa rosyjskiego i białoruskiego, która potępiła zbrodnie Władimira Putina. Nasze cele realizujemy m.in. poprzez prowadzenie badań naukowych, działalności wydawniczej, edukacyjnej, organizowanie debat publicznych, dofinansowanie przedsięwzięć czy utrzymywanie kontaktów z ośrodkami akademickimi, eksperckimi, naukowymi, kulturalnymi i politycznymi.